Kontakt

POL-KAR s.c. powstała w 2000 roku. Realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży usługowego oraz mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego. Właściciele to doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z lokalnym sektorem budowlanym i rynkiem nieruchomości.

Działalność spółki POL-KAR s.c. obejmuje wszystkie etapy procesu deweloperskiego: od pozyskania gruntu, poprzez opracowanie kompleksowego projektu we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi i uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, po nadzór nad realizacją.

Ścisła współpraca z architektami i fachowcami z dziedziny budownictwa gwarantuje solidną kontrolę nad wykonaniem inwestycji i profesjonalną obsługę klienta. Tworząc nowe osiedla spółka POL-KAR s.c. dba o jakość, funkcjonalność oraz otoczenie przyjazne mieszkańcom.

Zapraszamy
do biura sprzedaży

ul. Wspólna
Police

Pon.-Pt.: 8.00-16.00

+48 607 67 55 67
biuro@kardziejonek.pl

Napisz
do nas

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest "POL-KAR" S.C. Jerzy i Krystyna Kardziejonek, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą "POL-KAR" S.C. Jerzy i Krystyna Kardziejonek, ul. Usługowa 16, 72-010 Police, NIP: 851-267-04-81. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce RODO.